Rok szkolny 2016/17

XXIV Integracyjne Mistrzostwa Śląska i Zagłębia w Tenisie Stołowym

10 lutego 2017 r. na sali gimnastycznej Powiatowego Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego w Będzinie odbyły się XXIV Integracyjne Mistrzostwa Śląska i Zagłębia w Tenisie Stołowym. Uczniowie  I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Będzinie  zostali poproszeni przez organizatorów o pełnienie funkcji sędziów. Młodzież stanęła na wysokości zadania. Licealiści zachowali się w sposób profesjonalny jak przystało na rasowych sędziów sportowych tenisa stołowego.

Dziękujemy!!!