Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2016/17

Zebraliśmy już 550 kilogramów makulatury!

 

Uczniowie Kopernika w ramach akcji „Podaruj dzieciom uśmiech” organizowanej przez Fundację Przyjazny Świat Dziecka zebrali 550 kg makulatury. Pieniądze uzyskane z przekazanej fundacji makulatury zostaną przeznaczone na pomoc dla rodzinnych domów dziecka. Akcja trwa do czerwca. Zachęcamy wszystkich do dalszej zbiórki. Jak na razie I miejsce pod względem ilości zebranej makulatury zajmuje klasa IIb.