Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2016/17

KOPERNIKALIA 2017

Zapraszamy gimnazjalistów, rodziców i nauczycieli
do I LO im. Mikołaja Kopernika w Będzinie
22 marca 2017 r.
na dzień otwarty KOPERNIKALIA

"Koper zawsze świeży!"

 Grupy zorganizowane: 9.00 – 11.00; 11.30 – 13.30

 Proponujemy:

  • niezwykłe warsztaty „Wiosenne inspiracje”
  • zabawę fantową KOPER – LOTER
  • podróż w krainę przedsiębiorczości, czyli jak wykorzystać 50 kg marchwi
  • wróżka Alexandra prawdę Ci powie, czyli co każdy gimnazjalista wiedzieć powinien...
  • mnóstwo atrakcji i niespodzianek – Kopernik czeka na auli …

Informację dotyczącą uczestnictwa grupy zorganizowanej prosimy przesłać drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub faksem pod numer 32/7615920 w terminie do dnia 20.03.2017r.