Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2016/17

Kopernik doskonali się ruchowo w Jumpcity

 

W dniu 27.02 grupa młodzieży z naszego liceum miała możliwość sprawdzić swoje umiejętności w katowickim Jumpcity. Po krótkiej rozgrzewce pod okiem trenera, uczniowie puścili wodzę sportowej improwizacji ruchowej. Do dyspozycji uczestników były trampoliny, baseny z gąbkami, ścieżki akrobatyczne, trampoliny z koszami do ćwiczeń wsadów, arena do zbijaka i strefa gladiatorów. Niektórzy uczniowie spełnili swe marzenia o lataniu :)