Rok szkolny 2016/17

Zajęcia konwersacyjne z języka angielskiego

24.02.2017 r.  oraz  03.02.2017 r. Łukasz Drążek absolwent naszej szkoły, student magisterium języków stosowanych wydziału filologicznego Uniwersytetu Śląskiego przeprowadził w naszej szkole zajęcia konwersacyjne z języka angielskiego. Uczestnicy zajęć, uczniowie klasy I b i d oraz klas III mieli okazję podyskutować w języku angielskim na tematy związane z ekologią, oraz zagrożeniami współczesnego świata.

Kolejne warsztaty już wkrótce.