Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2016/17

Uroczyste otwarcie pracowni komputerowej

W dniu 10 marca 2017 r. w I LO im. M. Kopernika w Będzinie odbyło się uroczyste otwarcie nowej pracowni komputerowej. Honorowymi gośćmi byli ks. biskup Grzegorz Kaszak, Starosta Powiatu  Będzińskiego p. Arkadiusz Watoła, Naczelnik Wydziału Oświaty i Rozwoju Społecznego p. Renata Zmarzlińska-Kulik. Powiat będziński przykłada dużą wagę do rozwoju edukacji, dlatego przekazał do budżetu szkoły środki na zakup nowoczesnych komputerów wraz z oprogramowaniem.

Uczniowie szkoły mają teraz do dyspozycji nową pracownię z dostępem do internetu poprzez szybkie łącze szerokopasmowe. Otwarcie pracowni komputerowej jest jednym z elementów obchodów 115 lecia szkoły, które przypada na 2017 rok.