Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2016/17

Dzień Otwarty, czyli Kopernikalia „Koper zawsze świeży”

Środa, 22 marca, drugi dzień wiosny. „ Ciągle pada, asfalt ulic jest dziś śliski jak grzbiet ryby, mokre niebo się opuszcza coraz niżej...” a rzeka gimnazjalistów wlewa się do auli naszej szkoły i powoli wypełnia całą przestrzeń. Tak w skrócie zapamiętamy ten dzień. Kopernik jest dobry na niepogodę, udowodnili to gimnazjaliści. Dzień otwarty był dla nich okazją do pierwszej „przymiarki” nowej szkoły. Poznali ją od kuchni, uczestnicząc w różnorodnych zajęciach warsztatowych oraz spotkaniach z uczniami i nauczycielami. Konkursy, quizy, gry strategiczne, sesje zdjęciowe, taniec w rytmie cha-cha i mecz siatkówki zapewniły wszystkim dużą dawkę pozytywnej energii. Nie zapomnieliśmy również o słodkim i witaminowym co nieco.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólnie spędzone chwile i przypominamy, Kopernik czeka na Was na auli. Do zobaczenia we wrześniu!

Galeria zdjęć.