Rok szkolny 2016/17

Powiatowe Targi Edukacyjne 2017 - my też tam byliśmy

W dniu 28 marca 2017 r. odbyły się Targi Edukacyjne Powiatu Będzińskiego. Otworzył je Starosta Będziński Arkadiusz Watoła, który objął je swoim patronatem honorowym. Uczniowie zaproszeni na Targi mieli możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną swoich przyszłych szkół, ale również spotkania swoich przyszłych nauczycieli czy starszych kolegów. Starosta zapewnił, że szkoły prowadzone przez powiat zapewniają najwyższą jakość nauczania, ale również bogatą ofertę zajęć pozalekcyjnych.