Rok szkolny 2016/17

„Happening żonkilowy” - lubię pomagać

„Lubię pomagać” to hasło na koszulkach wolontariuszy Fundacji „Pro salute”. Nasi uczniowie jak co roku będą zbierali datki na rzecz Hospicjum. Uroczystość inaugurująca happening żonkilowy odbyła się 30 marca przed Ośrodkiem Kultury. Wśród  zaproszonych gości znaleźli się m.in.: parlamentarzyści reprezentujący powiat m.in. Poseł na Seim RP Waldemar Andzel  oraz asystent Senatora RP Arkadiusza Grabowskiego,

Starosta Będziński Arkadiusz Watoła, Wicestarosta Będziński  Sebastian Szaleniec oraz  Krzysztof Malczewski, Przewodniczący Rady Powiatu. Zaproszeni goście, wolontariusze i mieszkańcy Będzina mogli zobaczyć występy wokalne i taneczne dzieci i młodzieży. Naszą szkołę reprezentował Krystian Machura uczeń klasy IIIc. Jesteśmy dumni z naszych uczniów, którzy zaangażowali się w tę akcję.