Rok szkolny 2016/17

Dzień Otwarty dla Dziewczyn

30.03 2017 r. dziewczęta z klas II naszej szkoły uczestniczyły w Dniu Otwartym Dla Dziewczyn, organizowanym przez Centrum Edukacyjno - Kongresowe Politechniki Śląskiej. Tematyka wykładów była bardzo ciekawa: Nie lubię matematyki, czyli inżynieria damskiej torebki oraz Dlaczego warto zostać wrażliwą Panią Inżynier?
Dziewczęta spotkały się również z przedstawicielami i studentami PŚ, zadając im pytania dotyczące studiów. W drzwiach uczelni zostały powitane kwiatkiem.