Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2016/17

Dzień Otwarty dla Dziewczyn

30.03 2017 r. dziewczęta z klas II naszej szkoły uczestniczyły w Dniu Otwartym Dla Dziewczyn, organizowanym przez Centrum Edukacyjno - Kongresowe Politechniki Śląskiej. Tematyka wykładów była bardzo ciekawa: Nie lubię matematyki, czyli inżynieria damskiej torebki oraz Dlaczego warto zostać wrażliwą Panią Inżynier?
Dziewczęta spotkały się również z przedstawicielami i studentami PŚ, zadając im pytania dotyczące studiów. W drzwiach uczelni zostały powitane kwiatkiem.