Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2016/17

Kopernik w Instytucie Informatyki UŚ

W dniu 31 marca 2017 r. uczniowie klas 2 realizujący rozszerzoną informatykę mieli przyjemność uczestniczyć w zajęciach zorganizowanych w ramach obchodów Dnia Otwartego Instytutu Informatyki UŚ. Wysłuchaliśmy ciekawych wykładów: Programowanie aplikacji mobilnych, Projektowanie rzeczywistości wirtualnej i rozszerzonej, Wprowadzenie do grafiki komputerowej. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty - Wprowadzenie do tworzenia gier z narzędziem Unity oraz Programowanie w .NET.