Rok szkolny 2016/17

Kopernik w Instytucie Informatyki UŚ

W dniu 31 marca 2017 r. uczniowie klas 2 realizujący rozszerzoną informatykę mieli przyjemność uczestniczyć w zajęciach zorganizowanych w ramach obchodów Dnia Otwartego Instytutu Informatyki UŚ. Wysłuchaliśmy ciekawych wykładów: Programowanie aplikacji mobilnych, Projektowanie rzeczywistości wirtualnej i rozszerzonej, Wprowadzenie do grafiki komputerowej. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty - Wprowadzenie do tworzenia gier z narzędziem Unity oraz Programowanie w .NET.