Rok szkolny 2016/17

Kim jest "Prometheus"?

Zbudowany według założeń opracowanych w Akademickim Centrum Komputerowym CYFRONET AGH przez firmę Hewlett - Packard -  to jedna z największych instalacji na świecie opartych o technologię chłodzenia cieczą, pierwsza tego typu instalacja w Europie. Najpotężniejszy superkomputer w historii Polski, ale przede wszystkim możliwość odkrywania i rozwijania pasji, inspirację do działania i atmosferę kampusu AGH, mieli możliwość poznać uczniowie klas 2a, 2d i 1a naszej szkoły 21 kwietnia 2017 r. w czasie Dnia Otwartego AGH w Krakowie.

Kierunki studiów, warunki i tryb rekrutacji, spotkania z wykładowcami i studentami, to tylko nieliczne z atrakcji, które z pewnością zainspirują naszych uczniów do studiowania na wymarzonym kierunku.