Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2016/17

Powiatowe Targi Pracy

24 maja uczniowie klas 2 Kopernika, uczestniczyli w Powiatowych Targach Pracy zorganizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie. Targi Honorowym patronatem objął Starosta Będziński. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z ofertą Urzędów Pracy, Agencji zatrudnienia, punktów pośrednictwa pracy i propozycją szkoleń finansowanych przez EFS. Dużym zainteresowaniem cieszyła się oferta Młodzieżowego Centrum Kariery OHP.