Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2016/17

Różne oblicza psychologii

26 maja uczniowie klasy Ia i IIb uczestniczyli w warsztatach Koła Naukowego Instytutu Psychologii Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu. Ćwiczenia prowadzone przez studentów dostarczyły uczniom sporo wrażeń. Mogli oni doświadczyć na sobie jak czuje się autystyk, zdiagnozować się pod kątem uzależnienia od facebooka, czy jak nie dać się zmanipulować w grupie. Młodzież poznała tajniki wpływu mediów na styl życia  i wynikających z tego problemów (np. z postrzeganiem siebie). Nie zabrakło też warsztatów mówiących o asertywności.

Warsztaty pokazały kreatywność i naukową ciekawość młodzieży. Czekamy na dalsze propozycje.