Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Artykuły

Czy Młodzi Chcą Samorządzić?

Dnia 12.10.2017 roku w gmachu Muzeum Śląskiego podczas warsztatów pt. Czy Młodzi Chcą Samorządzić? odbyły się wybory do pierwszej kadencji nowo powstałego Młodzieżowego Sejmiku Województwa Śląskiego. W okręgu 7, w którym znajduje się nasze miasto, z ramienia Młodzieżowej Rady Miasta Będzina mandat radnego otrzymał uczeń naszej szkoły Jakub Dworczyk.

Poza tym na liście rezerwowych radnych znajduję się dwoje innych uczniów naszej szkoły: Anna Różańska i Kamil Brzeszcz. (To spory sukces przy uwzględnieniu faktu, że miejsc w okręgu 7 było łącznie 14, a kandydatów aż 21!).
Całej trójce serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.