Gramy już w tę sobotę 18.XI

Aby wziąć udział w koncercie, należy dokonać przelewu w wysokości 15 zł na konto fundacji Fundacja Rak'n'Roll Wygraj Życie i okazać elektroniczne lub papierowe potwierdzenie przy wejściu do Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana w Będzinie.

Można to zrobić na kilka sposobów:
- dokonać przelewu już w teraz, zapisać potwierdzenie i wydrukować lub okazać je na urządzeniu mobilnym w Teatrze Dzieci Zagłębia,
- dokonać przelewu na laptopie przy punkcie wymiany potwierdzenia na cegiełki,

- dokonać przelewu za pomocą telefonu (np. aplikacji mobilnej).

* ostrzegamy, że druga opcja jest bardziej czasochłonna i może nam „zakolejkować” przestrzeń!

Przelewy kierujemy na imienne subkonto podopiecznego o nr: 85 1140 2017 0000 4302 1307 3701, z dopiskiem „dla Natalii M.”