Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Artykuły

Profilaktyka przede wszystkim!

24 listopada rozpoczął się ciąg zajęć warsztatowych dla klas pierwszych dotyczący problemów wynikających z uzależnienia od alkoholu, narkotyków czy ryzykownych zachowań mogących wywołać zarażenie wirusem HIV. Zajęcia, w których uczestniczyły klasy Is i Id prowadzone były przez terapeutę pana Dariusza Pietrka z Śląskiego Centrum Profilaktyki. W trakcie warsztatów, które okazały się wyjątkowo interesujące uczniowie oprócz wiedzy wynieśli bardzo ważne przesłanie: profilaktyka to myślenie o przyszłości, zapobieganie przykrym i niebezpiecznym konsekwencjom.

Dziękujemy za lekcję przestrogi.