Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Artykuły

Wolontariat – podaj dalej

1 grudnia przedstawiciele młodzieży I LO brali udział w II Andrzejkowym balu wolontariusza zorganizowanym przez Caritas Diecezji Sosnowieckiej. Podczas balu zostały wręczone dyplomy i nagrody dla najlepszych grup wolontariackich  za działalność w roku szkolnym 2016/2017. Nagrody wręczył biskup  diecezji sosnowieckiej Grzegorz Kaszak. Cieszymy się, że mogliśmy znaleźć się w gronie tak wspaniałych, pełnych zaangażowania w pomoc innym młodych ludzi.