Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Artykuły

IX edycja Śląskiego Turnieju Debat Oksfordzkich

W dniu 06.12.2017 roku w Regionalnym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli WOM w Katowicach odbyła się IX edycja Śląskiego Turnieju Debat Oksfordzkich. Drużyny mierzyły się z dwoma tezami a mianowicie: "Dialekty wzbogacają Język Literacki" oraz "Technologie Odnawialne powinny wyprzeć górnictwo na Górnym Śląsku. Reprezentacja naszej szkoły w składzie Małgorzata Sączewska, Mateusz Pawłowski, Marcel Bargieł z klasy 1d oraz Jakub Dworczyk z klasy 3e wywalczyła 3 miejsce w grupie. Jest to ogromny sukces dla tak (w większości) młodego składu. Serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy do następnych zmagań na kolejnych turniejach.