DIAMENTOWY INDEKS AGH

Znamy już wyniki konkursu o DIAMENTOWY INDEKS AGH, w którym wzięło udział 3 uczniów klasy 3A: PAULINA ARMATYS, ALEKSANDRA LABER, FILIP KOŁOMYJEC - wszyscy zakwalifikowali się do II etapu. Konkurs o DIAMENTOWY INDEKS AGH to cykliczna impreza organizowana przez AGH w KRAKOWIE, która ma na celu rozwijanie zainteresowań uczniów oraz promowanie wśród młodych korzyści płynących z wyboru przedmiotów ścisłych na maturze na poziomie rozszerzonym.

Udział w tym konkursie wymagał od uczestników poszerzenia wiedzy z matematyki: rachunku różniczkowego, rachunku prawdopodobieństwa i geometrii.
Oli, Paulinie i Filipowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnym etapie.