VI Noworoczny Koncert Talentów

Szanowni Państwo!

Nowy Rok pragniemy powitać uroczyście, aby nadchodzące dni były pełne radości, pasji i szczęścia. Będzie nam szczególnie miło zaprosić uczniów i nauczycieli do udziału w:

VI NOWOROCZNYM KONCERCIE TALENTÓW

który odbędzie się 18 stycznia 2018 r. o godzinie 11.30

w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika

w Będzinie

Wierzymy, że występ przedstawicieli Państwa Szkoły uświetni i nada blasku wspólnie spędzonym chwilom w murach Naszej Szkoły.

Mamy nadzieję, że świąteczna magia i gorąca atmosfera pozostanie z nami przez cały rok 2018.

Karta zgłoszenia w załączniku.

Attachments:
Download this file (karta_zgłoszenia.doc)Karta zgłoszenia[ ]32 kB