Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Artykuły

Sukces piłkarek i piłkarzy ręcznych z Kopernika!

Reprezentacja dziewcząt w piłce ręcznej w Licealiadzie Młodzieży Szkolnej w etapie powiatowym 10 lutego w Sławkowie wywalczyła I miejsce i uzyskała awans do ćwierćfinałów wojewódzkich! Nasi zawodnicy spisali się również medalowo i choć zajęli II miejsce, to niestety nie uzyskali awansu do ćwierćfinałów, co spowodowane jest zmienioną formułą zawodów (awansuje tylko zwycięzca). Zarówno dziewczęta jak i chłopcy włożyli serce w walkę.
Zawodnikom dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów!