Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Artykuły

Matematyczne sukcesy Kopra

3 marca 2016 r. w I LO im. W. Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej odbył się XIII Dąbrowski Konkurs Matematyczny pod patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty, w którym wzięli udział uczniowie z klas I z naszej szkoły - Filip Kołomyjec, Piotr Sobczyk, Paulina Armatys, Krystian Jasionek, Jan Matyja, Daria Olesińska. Poziom był bardzo wysoki i wyrównany, do finału dostały się tylko osoby, które straciły co najwyżej jeden punkt. Wszyscy uczniowie klasy 1a przeszli do drugiego etapu i dwójka z nich - Paulina Armatys i Filip Kołomyjec zajęli w finale czwarte miejsce przegrywając tylko jednym punktem.

Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.