Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Artykuły

Zwycięstwo koszykarzy i awans do półfinału województwa śląskiego!

7 marca podczas Licealiady Młodzieży Szkolnej w Zawodach Regionalnych w Koszykówce Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych nasza drużyna wywalczyła II miejsce i zapewniła sobie awans do półfinału wojewódzkiego. To ogromny historyczny sukces, który niezmiernie nas cieszy tym bardziej, że przegraliśmy tylko z mistrzem Dąbrowy Górniczej (zawodnicy MKS Dąbrowa Górnicza), natomiast ponad 30-punktową przewagą zwyciężyliśmy zarówno z mistrzem Sosnowca (VI LO) oraz mistrzem Jaworzna.

 
Całemu zespołowi dziękujemy, życzymy pełnej regeneracji oraz samych zwycięstw!