Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Artykuły

Awans do półfinału województwa śląskiego w piłce ręcznej dziewcząt!

14 marca w rozgrywkach Regionalnych Licealiady Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt nasza reprezentacja zajęła II miejsce i tym samym uzyskała awans do półfinału wojewódzkiego.
W meczu o awans ulegliśmy tylko mistrzowi Sosnowca, natomiast wyraźnie zdominowaliśmy reprezentację mistrza Dąbrowy Górniczej (LO im. Zamoyskiego) wyraźnie wygrywając prawie dwukrotną przewagą punktów.

Zawodniczkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.