Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Artykuły

Koszykarze z Kopernika na V miejscu w województwie śląskim!

11 kwietnia 2016 r. w Okręgowym Półfinale Wojewódzkim w Częstochowie rozegranym na Hali Polonia nasza koszykarska reprezentacja - ulegając tylko zawodnikom MKS Dąbrowa Górnicza - wywalczyła II miejsce w Okręgu i tym samym została sklasyfikowana na V miejscu w województwie śląskim.
To historyczny sukces, który jest efektem indywidualnej pracy każdego zawodnika oraz całej drużyny podczas zajęć SKS. Cieszy on tym bardziej, że z klubowiczami z Dąbrowy nasza drużyna rozegrała wspaniały mecz, grając jak równy z równym, finalnie jednak odnosząc porażkę.
Całej drużynie serdecznie gratulujemy sukcesu oraz życzymy pełnej regeneracji i kolejnych sukcesów.