Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Artykuły

Sukcesów matematycznych ciąg dalszy…

W bieżącym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym PANGEA 2015/2016.
Do finałowej rozgrywki zakwalifikowało się troje uczniów: Weronika Sobczyk z klasy I c w kategorii Liceum1 oraz Sebastian Krajewski i Jakub Swoboda z klasy II a w kategorii Liceum2. Finał odbył się 29 kwietnia w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu.

Serdecznie gratulujemy i z niecierpliwością czekamy na ogłoszenie wyników. 


Strudzeni po konkursie, przed drogą powrotną…