Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Artykuły

Turniej Debat Oksfordzkich

W dn. 23.05 czteroosobowa drużyna  w składzie:

Jakub Dworczyk - klasa 1e, Piotr Paciej - klasa 1a, Dawid Tomczyk - klasa 1e, Jakub Ziębiński - klasa 1e
spotkała się z pozostałymi 11 drużynami szkół ponadgimnazjalnych Zagłębia w szlachetnej rywalizacji na merytoryczne argumenty. Debatę oksfordzką  organizowała Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Debatowe zmagania na argumenty dały naszej drużynie awans do finału w dn.14.06 br.

Zmierzymy się z wytrawnymi debatowiczami z II LO im.S.Wyspiańskiego w Będzinie, IV LO im.S.Staszica w Sosnowcu i drużyną z II LO H.Malczewskiej z Zawiercia.

Kibicujemy naszej drużynie.