Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Artykuły

Kopernik na Forum Pismaków

Nasi uczniowie mieli zaszczyt uczestniczyć w expo młodych dziennikarzy ,,Forum Pismaków" w Katowicach zorganizowanym przez Polskie Towarzystwo Kulturalne w Katowicach oraz Fundację "Nowe Media" z Warszawy przy współudziale Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.
Zaprezentowaliśmy naszą szkolną gazetkę - "Copernicusa" (nowy numer już w sprzedaży), zapoznaliśmy się z ofertami gazet innych szkół,

wysłuchaliśmy ciekawego wykładu dziennikarza i podróżnika Dariusza Rosiaka oraz braliśmy udział w Gali Finałowej. Wydarzeniu towarzyszyła miła atmosfera oraz profesjonalny catering.
Działalność naszego kółka dziennikarskiego cieszyła się zainteresowaniem zebranych gości i organizatorów. Dla nas udział w evencie stał się dużą inspiracją do dalszej pracy dziennikarskiej.