Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Artykuły

Wyróżnienie w konkursie na komiks w kampanii społecznej „Flow bez wzmocnień” – radość życia bez uzależnień

17 czerwca br. w budynku Starostwa Powiatowego w Będzinie odbyło się posumowanie społecznej kampanii „Flow bez wzmocnień – radość życia bez uzależnień”. Młodzież klas pierwszych uczestniczyła w wykładach i warsztatach prowadzonych przez pracowników Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej i Młodzieżowego Domu Kultury. Zwieńczeniem projektu był konkurs fotograficzny i plastyczny na najciekawszy komiks. Miło nam zakomunikować, że uczniowie w składzie Karolina Borowska (I c), Karolina Piwowarczyk (I c), Kornelia Gola (I e), Oliwia Nita (I e), Przemysław Jankowski (I e) oraz Filip Gajdzik (I e) otrzymali wyróżnienie za swój komiks.

Serdecznie gratulujemy.