Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Artykuły

Śpiewali, śpiewali... i wyśpiewali!

30 listopada w Siewierzu odbył się XIV Powiatowy Festiwal Piosenki Obcojęzycznej.  Reprezentanci naszej szkoły nie zawiedli i zajęli wysokie miejsca w konkursie.  W kategorii szkół ponadgimnazjalnych zwyciężyła uczennica klasy 1C, Wiktoria Rozmus. Drugie miejsce wyśpiewała Natalia Malinowska z klasy 2C, a wyróżnieni zostali Paulina Biernacka oraz Krystian Machura.

Naszym artystom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!