Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Artykuły

I miejsce Adama Urbańczyka w Ogólnopolskim Konkursie Literackim

Adam Urbańczyk, uczeń kl. IId, został laureatem I miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Piórem Malowane 2016”. Finał Konkursu odbył się 21 stycznia 2017 r. w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury w Krakowie, w trakcie którego Adam otrzymał dyplomy oraz nagrody książkowe. Opowiadanie pt. „Podróż” tak bardzo spodobało się jury, ze zdobył również nagrodę główną – Kryształowe Pióro. Formą specjalnego wyróżnienia było publiczne zaprezentowanie przez zaproszonego aktora tekstu napisanego przez Adama.

Gratulujemy, życząc dalszych sukcesów! Mamy nadzieję, ze Adam nadal będzie skutecznie łączył zamiłowanie do nauk ścisłych z pasjami literackimi!