Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Artykuły

II Otwarty Turniej Debat Oksfordzkich

W dniu 28.02.2017 roku reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w II Otwartym Turnieju Debat Oksfordzkich organizowanym przez Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Nasza drużyna zmierzyła się z tezami z zakresu GMO, sytuacji Krymu i Public Relations. Po trzech zwycięskich debatach reprezentacja I LO przeszła do finałów, które odbędą się 14 marca. W skład drużyny weszli Ola Sambor, Wiktoria Grudzień, Kuba Ziębiński oraz Przemysław Jankowski.
W roli doradców wystąpili: Piotr Paciej, Adrian Magiera, Dawid Tomczyk i Jakub Dworczyk.

W finale 14.03.2017 r. drużyna  zmierzy się z:
• IV Liceum Ogólnokształcącym im. K. K. Baczyńskiego w Olkuszu
• II Liceum Ogólnokształcącym im. H. Malczewskiej w Zawierciu
• IV Liceum Ogólnokształcącym im. S. Staszica w Sosnowcu

Jakub Dworczyk