Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Artykuły

XI Ogólnopolski Konkurs Chemiczny

W czwartek 23 marca troje uczniów naszej szkoły wzięło udział w zmaganiach XI Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego organizowanego przez Uniwersytet Śląski. Wykład dla uczestników na temat przejść fazowych wygłosiła dr hab. Monika Geppert-Rybczyńska, następnie ponad 300 uczniów z całej Polski przystąpiło do rozwiązywania zadań pierwszego etapu. Do drugiego etapu zakwalifikowanych zostanie ok. 30 najlepszych uczniów.

Milena, Wiktoria, Kamil - trzymamy kciuki!