Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Artykuły

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie LinquaArt.eu

Weronika Bik uzyskała wyróżnienie w I edycji Międzynarodowego Konkursu LinquaArt.eu pod hasłem "Słowem malowane" w kategorii język niemiecki. W konkursie wzięło udział kilkaset osób z 15 krajów.  Zadaniem konkursu było przygotowanie obcojęzycznego tekstu, napisanie streszczenia w języku obcym i przygotowanie pracy plastycznej ilustrującej przeczytany tekst. Dwie pasje połączone w jednym obrazie, języki obce i talent plastyczny.

Cieszymy się bardzo, że został zauważony i nagrodzony talent plastyczny Weroniki i życzymy dalszych sukcesów na polu plastycznym i językowym.