Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Artykuły

Finał Mistrzostw Polski Debat Oksfordzkich

W dniach 21-23.04.2017 w Poznaniu drużyna debatancka w składzie Piotr Paciej, Przemek Jankowski, Kuba Ziębiński, Dawid Tomczyk oraz Jakub Dworczyk wzięła udział w fazie finałowej Mistrzostw Polski Debat Oksfordzkich. Drużyna zmierzyła się z najlepszymi szkołami z całej Polski. Przygotowania wymagały opanowania techniki przemawiania oraz sporej wiedzy z dziedzin takich jak prawo, filozofia, technologia, geopolityka czy teologia. Drużyna uczestniczyła również w warsztatach debatowych, na których dowiedzieliśmy się, które aspekty  przemów powinniśmy doskonalić. Uczestniczyliśmy także jako publiczność w debacie finałowej  zwycięscy debat - VI LO w Krakowie.

Gratulujemy i życzymy sukcesów!