Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Artykuły

Dominik Kortas

 

Dominik Kortas to uczeń, który potrafi połączyć pasję z rzetelną i systematyczną nauką. Od pierwszych chwil spędzonych w murach Kopernika fascynuje swoją sprawnością fizyczną, intelektem i kulturą osobistą. Świadectwa z wyróżnieniem, które otrzymuje od pierwszej klasy, stypendia zarówno za osiągnięcia sportowe, jak i naukowe są tego namacalnym dowodem. Jego ulubioną dyscypliną sportową jest siatkówka. Ma na swoim koncie liczne sukcesy, oto one:

Osiągnięcia:
2011/2012

III miejsce Mistrzostwa Śląska Juniorów
III miejsce Ćwierćfinały Mistrzostw Polski Juniorów
V miejsce Mistrzostwa Śląska Kadetów
II miejsce zawody miejskie w siatkówce plażowej
III miejsce zawody rejonowe w siatkówce
Finały Mistrzostw Śląska w siatkówce plażowej
 
2012/2013
III miejsce zawody rejonowe w siatkówce plażowej