Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Artykuły

Piotr Wyparło

Piotr Wyparło uczeń klasy 3a to nie kwestionowana gwiazda wśród szkolnych fotografów. Może pochwalić się zwycięstwami w licznych konkursach między innymi „Spakuj Będzin do plecaka”. Największą jego pasją obok robienia zdjęć jest motoryzacja. Na uwagę zasługuje niezwykły dar zatrzymywania w kadrze pędzących maszyn. Piotr wielokrotnie prezentował swoje umiejętności na plakatach imprez rajdowych organizowanych w Bytomiu i Sosnowcu. Jego prace można było również oglądać na wystawie zdjęć w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Będzinie. Na co dzień współpracuje z miesięcznikiem „WRC Magazyn Rajdowy”. Jest również akredytowanym fotografem cyklu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska oraz rund Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski i Rajdowego Pucharu Polski. Warto nadmienić, że w konkursie na reportaż z IV Rajdu Niepodległości Piotr zajął 1 miejsce. Jego umiejętności zostały dostrzeżone przez społeczność lokalną i jest fotografem na Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie.