Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Artykuły

Zuzanna Baj

 

Zuzanna Baj, uczennica klasy III d doskonale łączy obowiązki szkolne z aktywnością społeczną.
Już od gimnazjum działa w organizacjach pozarządowych. W latach 2011-2014 członek zarządu Klubu Absolwenta działającego przy MZS nr 1 w Będzinie, oraz dwukrotny jego prezes. Od 4 lat wolontariuszka „Będzińskiej Kwesty”. Jako członek KA współpracuje z Towarzystwem Przyjaciół Będzina oraz innymi organizacjami działającymi na terenie naszego powiatu. W 2013 r. radna Młodzieżowej Rady Miasta.

Zuzanna, świetnie odnajduje się również w sektorze artystycznym. Jest współzałożycielką, a zarazem członkiem zespołu muzycznego „Będzińskie Perełki” oraz koła fotograficznego działającego przy MZS nr 1 w Będzinie.