Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Artykuły

Kacper Latos

Kacper Latos, uczeń klasy III c, aktywnie uczestniczy w życiu naszej szkoły już od pierwszej klasy. Nauczyciele wykorzystywali jego potencjał poprzez angażowanie go w różne szkolne imprezy takie jak Dni Otwarte czy koncery noworoczne jak również wiele innych. Kacper jest aktorem szkolnego koła teatralnego „Twarze”. Na co dzień oprócz obowiązków ucznia pełni funkcję sekretarza Młodzieżowej Rady Miasta Będzina. Wraz ze swoją klasą 3b ma na koncie przygotowanie i wykonanie filmiku promocyjnego naszej szkoły. Po zakończeniu szkoły zamierza studiować medycynę na kierunku wojskowo-lekarskim na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, by w przyszłości zostać lekarzem oficerem w strukturach Wojska Polskiego.