Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Artykuły

Magdalena Szastak

Magdalena Szastak jest uczennicą klasy 3a o profilu matematycznym. Jej największą pasją jest muzyka, z którą ma do czynienia od szóstego roku życia. Właśnie wtedy rozpoczęła naukę w Państwowej Szkole Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Będzinie w klasie skrzypiec, natomiast w późniejszych latach nauczyła się grać na fortepianie i gitarze. Po ukończeniu szkoły muzycznej zaczęła interesować się muzyką rozrywkową, dzięki której udało jej się zagrać na wielu koncertach m.in. na Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, czy na innych bardziej kameralnych imprezach np. na akademiach szkolnych i występach gminnych. Brała również udział w nagraniu płyty pt. „Talenty z Gminy Psary”, jednak najbardziej lubi grać w domowym zaciszu przy akompaniamencie starszej siostry Pauliny.