Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Artykuły

Projekt międzynarodowy!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że rozpoczynamy realizację projektu ERASMUS + PARTNERSTWO SZKÓŁ pt.: Ewolucja wykorzystania różnych form energii w krajach Europy. Przez najbliższe dwa lata będziemy współpracować ze szkołami z Hiszpanii (Puertollano) i Francji (Chantonnay). W ramach projektu przewidziane są różne działania o zasięgu lokalnym i międzynarodowym. Dodatkową atrakcją są wyjazdy (mobilności) do szkół partnerskich.
Już wkrótce spodziewamy się przyjazdu pierwszej grupy z Hiszpanii.
Osoby zainteresowane zapraszamy do współpracy.