Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Artykuły

Zapraszamy do udziału w dwuletnim projekcie ERASMUS+

 

Zapraszamy do udziału w dwuletnim projekcie ERASMUS+ pt: "Ewolucja wykorzystania różnych źródeł energii". Projekt przewiduje współpracę i wymiany partnerskie ze szkołami we Francji (Chantonnay) i Hiszpanii (Puertollano).

Propozycja jest skierowana do uczniów otwartych, zaangażowanych, gotowych poświęcić swój wolny czas na działania przewidziane w projekcie.

Zainteresowanych uczniów klas pierwszych i drugich prosimy o zgłaszanie się do p. Młynarskiej (biblioteka)