Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Artykuły

HOLA! WELCOME!

Witamy Hiszpanów w Koperniku!

Już od rana w czwartek śledziliśmy trasę lotu Madryt-Kraków na ekranach naszych szkolnych komputerów. O 10.25 nadeszła oczekiwana chwila. Wylądowali!
Emocje sięgnęły zenitu, kiedy autokar z naszymi gośćmi podjechał pod szkołę. Polscy partnerzy powitali Hiszpanów symbolicznymi jabłkami ozdobionymi biało-czerwonymi flagami. Potem jeszcze powitanie przez panią dyrektor, krótki program artystyczny, multimedialna prezentacja naszej szkoły i już mogliśmy rozpocząć naszą polsko-hiszpańską przygodę.

To be continued……