Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Artykuły

Hiszpanie w Beskidach

W poniedziałek spędziliśmy kolejny dzień wymiany w Międzybrodziu Żywieckim. Dzień rozpoczął się od wizyty w elektrowni szczytowo-pompowej znajdującej się 50 metrów pod powierzchnią ziemi. Ponieważ pogoda dopisywała wjechaliśmy kolejką na gorę Żar, z której można podziwiać malowniczą panoramę Beskidu Żywieckiego. Po południu zwiedzaliśmy okolice Szczyrku ze sławną skocznią Małysza. Wieczorem przejechaliśmy jeszcze głównymi ulicami Katowic.

To be continued…………