Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Artykuły

Awaria na księżycu!

Jesienna Szkoła Przedsiębiorczości – warsztatów ciąg dalszy. Zastosowanie jednej cegły dziurawki to prawdziwa szkoła pomysłowości i równocześnie świetna zabawa. Możliwość spojrzenia na problem z różnych aspektów i przez różne „okulary” dało prawdziwą eksplozją pomysłów. A to tylko wprowadzenie do analizy awarii na Księżycu. Co było dla nas ważniejsze – mapa Księżyca, kompas czy może spadochron?!
To tylko przykłady „nauki” poszukiwania rozwiązań metodą burzy mózgów i kreatywnego rozwiązywania problemów.

"Projekt realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej".